Vítejte ve Ztracené zahradě

Jste v maličké chovatelské stanici belgických ovčáků groenendaelů. Zakladatelkou chovu Ze Ztracené Zahrady byla fena Tara. Oficiálně Daisy Radvanický Drak. Tara byla úžasný pes a potomci z její krve se proto kolem mě motají dodnes.
Od roku 2011 mě na mých každodenních cestách doprovází Tařina vnučka Cora, celým jménem Camina Cordis, která už se narodila v mojí chovatelské stanici. Kromě toho je ve spoluvlastnictví Ztracené Zahrady fena Brittany - Tařina dcera a Corinčina maminka a pes Coral - Corinčin brácha.
Na našich stránkách se také setkáte se spřátelenou smečkou, kterou tvoří Oliver Deabei, nádherný pes s vynikajícími pracovními výsledky - Corinčin táta, dále tervueren - Eib, pes mimořádně pracovního založení a nakonec frajer ze všech největší: bernardýn Joker. V případě zájmu o připouštění některým z uvedených psů mě neváhejte kontaktovat.

Na nasledujících stránkách Vám chci naše psy představit a ukázat Vám, co všechno se dá se psem, který vypadá trochu jako černý vlk, podnikat.

Doufám, že se Vám naše stránky budou líbit. Přeju Vám hezký den a aby Vás Vaše vlastní smečka těšila alespoň tolik, jako ta moje smečka těší mě.

Dominika Formanová